Styl, elegancja i dbałość o szczegóły. Tak mieszka Marzena Rogalska!

Warszawa, 28.09.2015, Nagranie nowej czolowki programu Pytanie na sniadanie Telewizji Polskiej TVP2 sezon jesien zima 2015/16, N/z. Tomasz Wolny, Marcelina Zawadzka, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, Monika Zamachowska, Lukasz Nowicki, Anna Popek, Michal Olszanski Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Marzena Rogalska otworzyła drzwi do swojego przytulnego mieszkania, położonego w modnej warszawskiej dzielnicy. Chociaż dziennikarka nie pochodzi z samej stolicy, to z uwagi na liczne zobowiązania zawodowe zdecydowała się urządzić swój domowy azyl właśnie tutaj.

Jak mieszka Marzena Rogalska?

Przestronne mieszkanie Marzeny Rogalskiej emanuje eklektycznym stylem z dbałością o detale. Wnętrza, utrzymane w naturalnych kolorach ziemi, stanowią kwintesencję modnego eklektyzmu, który obecnie króluje w najlepszych projektach mieszkań i domów.

Właścicielka postawiła na nowoczesne meble i rozwiązania, tworząc zgrane połączenie z elementami klasycznymi i vintage. W pełnym światła pomieszczeniu dominuje funkcjonalność i ciepły, domowy klimat, tworząc idealne miejsce do odpoczynku po pracy i relaksu z ukochanymi futrzanymi przyjaciółmi.

W kuchni można dostrzec modny granat na matowych frontach, co świadczy o tym, że dziennikarka śledzi najnowsze trendy wnętrzarskie. Styl mieszkania to kwintesencja elegancji, a dbałość o szczegóły widać na każdym kroku.

Łazienka i salon to prawdziwa oaza spokoju, gdzie panują pastelowe barwy, takie jak pudrowy róż czy mięta. Te delikatne kolory, w połączeniu z bielą i stylowymi meblami, tworzą nietuzinkową i subtelnie urządzoną przestrzeń.

W łazience Marzeny Rogalskiej, która przypomina luksusowe SPA, znajduje się komfortowa wolnostojąca wanna w obłym kształcie, a nietuzinkowa mozaika ścienna dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dziennikarka podkreśla, że miejsce to stało się dla niej wymarzonym domowym SPA.

Kim jest Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska, z domu Kotarska, urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu, w województwie mazowieckim. W dzieciństwie mieszkała w Chełmku. Jest absolwentką Liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Przez 14 lat była związana z Pawłem Drzyzgą, bratem Ewy Drzyzgi. Dziennikarka nie ma dzieci.

Marzena Rogalska: kariera

Marzena Rogalska to polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, a także autorka powieści. Swoją karierę zaczęła jako dziennikarka radiowa. W 1997 roku dołączyła do redakcji RMF FM, gdzie prowadziła różnorodne audycje, m.in. „Na językach”, „Weekend bez granic”, „Halo, to ja” i „Świąteczne Marzenie”.

W 2002 roku przeniosła się do Radia Kolor, gdzie była gospodynią programu „Zagraj swojej Marzenie”. Współprowadziła również poranny program „Kuranty” w Antyradiu. W październiku 2008 roku dołączyła do zespołu Radia Złote Przeboje.

W 1995 roku rozpoczęła pracę w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie zyskała uznanie, prowadząc magazyn filmowy. W 1999 roku współprowadziła z Piotrem Goćkiem program „Do kina czy na film”. W latach 2004–2008 była gospodynią talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style. Od września 2008 do czerwca 2009 roku prowadziła program „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” w TV Puls. W 2009 roku podjęła współpracę z Telewizją Polską.

W ramach pracy w Telewizji Polskiej współprowadziła program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP2, teleturniej „Dzieciaki górą!”, a także była kapitanem jednej z drużyn w programie „Kocham cię, Polsko!”.

W marcu 2013 roku nawiązała współpracę z tygodnikiem „Wprost”. Oprócz pracy dziennikarskiej, w 2016 roku zadebiutowała jako autorka powieści, publikując „Wyprzedaż snów”, a w 2018 roku kontynuowała serię kolejnymi książkami: „Gra w kolory” i „Druga miłość”. W 2021 roku wydała pierwsze tomy sagi o Karli Linde: „Czas tajemnic” i „Kres czasów”.

Marzena Rogalska ma także na swoim koncie liczne występy jako aktorka w filmach i serialach.