Rezydencja z charakterem. Jak mieszka Grażyna Torbicka?

Grażyna Torbicka, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, jest dumną właścicielką mieszkania w Warszawie, które kiedyś należało do jej rodziców. Ostatnio otworzyła drzwi swojego eleganckiego, utrzymanego w stylu klasycznym apartamentu dla kamer telewizji śniadaniowej. Przekonajmy się, jak prezentuje się to mieszkanie cenionej dziennikarki!

Dom z duszą

Grażyna Torbicka mieszka od pewnego czasu w swoim domu w Otwocku, oddalonym około 30 km od Warszawy. Początkowo był to niewielki domek letniskowy, który stopniowo rozbudowywano, aby można w nim było mieszkać przez cały rok. Położony wśród lasów, dom Torbickiej zapewnia prywatność, spokój i bezpośredni kontakt z naturą.

Jednak to nie jedyna nieruchomość dziennikarki. Grażyna Torbicka posiada również mieszkanie po rodzicach w centrum Warszawy. To właśnie tutaj zatrzymuje się, gdy odwiedza stolicę.

Gdy mam intensywne dni – audycje radiowe, autorskie wieczory – urządzam sobie dzień w Warszawie. Przeniosłam się stąd do lasu i bardzo sobie to cenię. Gdy jestem w stolicy, trochę tracę, ale nasz pies opiekuje się mężem – opowiadała w programie Dzień Dobry TVN.

Mieszkanie po rodzicach

Mimo dbałości o prywatność Torbicka postanowiła podzielić się swoją warszawską przestrzenią z widzami. Jej mieszkanie jest równie eleganckie i stylowe jak ona sama. Wnętrza łączą harmonijnie styl klasyczny z nowoczesnością, obfitując w pamiątki rodzinne, stare meble i antyki.

Nowoczesna kuchnia

W kuchni Grażyny Torbickiej króluje elegancka czerń. Całe wnętrze jest utrzymane w stylu nowoczesnego minimalizmu, gdzie błyszczące, bezuchwytowe fronty i blat kuchenny doskonale współgrają z metalicznymi sprzętami AGD. Lodówkę dziennikarka udekorowała magnesami ze zdjęciami gwiazd starego kina.

Salon z fortepianem

Jednym z najbardziej imponujących miejsc w mieszkaniu jest salon, gdzie dominuje styl klasyczny. Stare drewniane meble dodają uroku, a fortepian z wygodnym siedziskiem obitym skórą w czekoladowym kolorze stanowi centralny element pomieszczenia.

W salonie znalazło się również miejsce do pracy – eleganckie, drewniane biurko. Gdy Torbicka chce odpocząć, może zrelaksować się w wydzielonym pokoiku z czerwoną kanapą.

Jasna łazienka

Łazienka Grażyny Torbickiej to minimalistyczna przestrzeń w jasnych, stonowanych barwach. Płyty imitujące biały kamień pokrywają ściany, a duże lustrzane tafle optycznie powiększają pomieszczenie. Nietypowy kształt nowoczesnej baterii umywalkowej dodaje wnętrzu charakteru.

Kim jest Grażyna Torbicka?

Mimo upływu lat, Grażyna Torbicka utrzymuje swoją pozycję jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych postaci w polskim świecie telewizyjnym. Choć jest córką legendarnej prezenterki Krystyny Loski, to nie tylko pokrewieństwem, lecz także ogromną wiedzą i profesjonalizmem zdobyła solidną reputację zawodową.

Przez wiele lat była związana z Telewizją Polską. Współtworzyła kultowy program „Kocham Kino”, który był nadawany od 1994 do 2016 roku, przeprowadzając w nim wywiady z wybitnymi postaciami kina. W studiu gościły takie osobistości jak Krzysztof Zanussi, Wojciech Smarzowski, Jerzy Skolimowski, Małgorzata Szumowska, a także światowe gwiazdy, takie jak Russell Crowe, Martin Scorsese czy bracia Coen. Program zyskał ogromną popularność, a dzięki umiejętnościom dziennikarskim Torbickiej stał się ważnym punktem odniesienia dla miłośników kina w Polsce.